Magic Efecto Botox

JAK SPRAWIĆ,

BY KAŻDEGO DNIA TWOJE WŁOSY BYŁY

ZDROWE, LŚNIĄCE, MIĘKKIE I ODŻYWIONE

Do tej pory fryzjerzy dysponowali tylko takimi regeneracjami, które uzupełniały ubytki ważnych substancji we włosie, a po skończonym zabiegu z dnia na dzień jego efekt był coraz mniej widoczny.

Czy widziałaś regenerację, która sprawia, że włosy po jej wykonaniu przez bardzo długi okres czasu same wiedzą co robić by przyciągać do siebie cząsteczki wody i samodzielnie się nawilżać?

Ja też nie spotkałem takiej regneracji do dzisiaj. Nie trać casu na samodzielne poszukiwania, które pochłaniają twój czas. Zaufaj mojej rekomendacji i i zaproponuj Magic Efecto Botox swoim klientom. Zobaczysz jakdziała magia doskonałego produktu na rozwój twojego salonu.

Zobacz jak usługi regeneracji przysporzą Ci nowych zadowolonych klientów. Zobacz uśmiech i zadowolenie na twarzach twoich stałych klientów, którzy wszystkim dookoła pokażą jak wspaniałe włosy "robisz" w swoim salonie.

Naturalny kolagen nawilża i odżywia włosy oraz przywraca je do stanu dawnej świetności.

Kwas hialuronowy, który głęboko nawilża, posiada zdolność do utrzymania wody w ilości odpowiadającej tysiące razy większej niż jego masa własna.

Keratyna to nawilżający i filogenetyczny składnik - naprawia strukturę i ochronną warstwę włókien uszkodzonych chemicznie oraz przez czynniki fizyczne.

Olej arganowy walczy z negatywnymi skutkami upływu czasu, wzmacnia i nabłyszcza włosy.

Dzięki tym czterem składnikom poza odczuwalnymi i widocznymi od razu efektami regeneracji (takimi jak zmiękczenie, doraźne nawilżenie, wygładzenie i przywrócenie połysku włosom) we włosie następuje przełom dotyczący czegoś dużo ważniejszego niż odczuwalne natychmiastowo efekty.

To wszystko jest dostępne dla Ciebie i Twoich klientów. Magic jest produktem którego potrzebujesz do rozwoju Twojego Salonu!

Jeśli jesteś fryzjerem, który stawia sobie pytania:  Czy mam już wszystko? Co mnie wyróżnia? Czy mam tylko to co mają wszyscy? to BOTOX EFECTO MAGIC jest dla Ciebie.

Dzięki MAGIC EFECTO BOTOX kończą się nasze problemy Z WŁOSAMI

Co się dzieje w wnętrzu włosa?

Dzięki MAGIC EFECTO BOTOX działamy na dwóch płaszczyznach naszych włosów.

Botox wyrównuje gospodarkę wodną we wnętrzu włosa. Za sprawą kolagenu i kwasu hialuronowego włos przez długi czas po zabiegu utrzymuje wilgoć, zupełnie inaczej niż wcześniej. Ma to ogromny wpływ na wszystkie czynności, które wykonujemy na włosach później. Począwszy od podstawowych zabiegów takich jak codzienna stylizacja suszarką – z jednej strony mamy mniejszą ingerencję ciepła na stan włosa, bo wcześniej wypełnione powietrzem przestrzenie nie rozrywają od środka jego struktury, a z drugiej wypełniony wodą włos daje dużo łatwiejszą i trwalszą stylizację, jest bardziej podatny i łatwiejszy w modelowaniu. Natomiast przy farbowaniu włosów wyrównana gospodarka wodna wpływa pozytywnie na efekt i trwałość koloryzacji, wydłuża połysk i minimalizuje zniszczenie podczas zabiegu chemicznego. Dodatkowo każda regeneracja, zastosowana maska, czy odżywka będzie przynosiła dużo lepsze rezultaty niż wcześniej.

Co widzimy po pierwszym zabiegu?

Dzięki czterem aktywnym składnikom już po pierwszym zabiegu nasze włosy stają się nawilżone, wygładzone, zrewitalizowane, pełne blasku i naturalnego piękna.


Zobacz jak wygląda MAGIC EFECTO BOTOX  od środka:

JUŻ TERAZ OBEJRZYJ FILM MAGIC EFECTO BOTOX
JUŻ TERAZ POZNAJ RAPORT TECHNICZNY MAGIC EFECTO BOTOX

Ile kosztuje MAGIC EFECTO BOTOX?

Pewnie zastanawiasz się ile może kosztować MAGIC BOTOX?

TA cena to nie 2000 złotych.....

Botox nie kosztuje nawet 1000 złotych

Teraz już rozumiesz jak wyjątkowy jest produkt, również w aspekcie finasowym.

Czy chcesz wziąć udział w bezpłatnym testowaniu i 

prezentacji MAGIC EFECTO BOTOX ?

12.09 Warszawa*

22.09 Kielce*

23.09 Opole*

28-29.09 Warszawa Targi Beauty Forum

30.09 Goleniów*

 * ilosc miejsc ograniczona, decyduje lista zgłoszeń. Zapraszamy do rezerwacji miejsca tel: 663 999 207

**  lub zaproś Nas do Swojego Salonu. Zadzwoń 663 999 207 lub wyślij do nas email sklep@tahe.pl i zapytaj o zasady uczestnictwa.


* - pola wymagane

Co się stanie jeśli nie skorzystasz z MAGIC EFECTO BOTOX?

Jeśli nie poznasz MAGIC EFECTO BOTOX to nadal będziesz miał problem ze zniszczonymi włosami. Twoje życie będzie takie jak dotychczas i nic nie zmieni się na lepsze. Cały czas będziesz musiał się borykać z szukaniem sposobów by odżywić i uzdrowić włosy.


Pozdrawiamy
Zespół TAHE Polska Wyluzowany